Fetální medicína a genetika Olomouc, genetika Ostrava - Genetika Olomouc, Ostrava, Centrum fetální medicíny a genetiky Ishraq Dhaifalah Genetika Olomouc, Ostrava, Centrum fetální medicíny a genetiky Ishraq Dhaifalah

polsky
english
czech

 

 

Vzhledem k aktuální situaci šíření koronaviru žádáme naše maminky, aby jejich DOPROVOD ČEKAL MIMO PROSTORY FETMED.
Buďte prosím zodpovědní a ohleduplní.


 

Registrace na seminář Ledviny a močové cesty plodu je již spuštěna. Přejít na registraci

CENTRUM FETÁLNÍ MEDICÍNY, GENETIKA OSTRAVA, GENETIKA OLOMOUC

Vítejte na stránkách Centra fetální medicíny a lékařské genetiky v Ostravě - Hrabůvce a Olomouci. Obě centra, FETMED Genetika Ostrava i FETMED Genetika Olomouc jsou zaměřena na prenatální diagnostiku – vyšetřování plodů po dobu těhotenství (zejména v prvním a druhém trimestru). Taktéž v Ostravě i Olomouci poskytuje genetické konzultace jak v těhotenství, tak i u dalších skupin pacientů.

Centrum je založené doc. MUDr. Ishraq Dhaifalah, Ph.D. - průkopnicí prvotrimestrálního screeningu v České republice, držitelkou nejvyššího ocenění Mezinárodní společnosti pro gynekologii a porodnictví (FIGO), pracující v oboru fetální medicíny již přes patnáct let. Úzce spolupracuje s Fetal Medical Foundation (FMF) v Londýně, což je světová organizace zastřešující prvotrimestrální screening a fetální medicínu pod vedením prof. Kyprose Nicolaidese.

Pracoviště FETMED Genetika Ostrava i FETMED Genetika Olomouc využívá nejmodernější ultrazvukovou diagnostiku v kombinaci s biochemickým vyšetřením krevního vzorku matky. Na obou pracovištích provádíme tzv. ultrazvukový screening v 1. trimestru. V případě vysokého rizika vývojové vady plodu nabízí možnost provedení invazivního vyšetření formou biopsie choriové tkáně nebo odběrem plodové vody k definitivní diagnostice chromozomální vady. Samozřejmostí je používání 3D/4D technologie vyšetřování.

K našim klientům přistupujeme jako k plnohodnotným partnerům – vždy je srozumitelně seznamujeme s výsledky vyšetření a další postup volíme na základě společného rozhodnutí klienta a lékaře.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Ostravě i Olomouci

..

 

FETMED s.r.o.

FacebookOSTRAVA - Dr. Martínka 7, 700 30 Ostrava – Hrabůvka, Czech Republic
tel.: +420 773 190 249, fetmed@seznam.cz

OLOMOUC - Horní Lán 1200/13, 779 00 Olomouc, Czech Republic
tel.: +420 605 825 780, fetmed.ol@seznam.cz

Odkazy    Webdesign STUDIO VIRTUALIS