Genetika Olomouc, genetika Ostrava - Genetika Olomouc, Ostrava, Centrum fetální medicíny a genetiky Ishraq Dhaifalah Genetika Olomouc, Ostrava, Centrum fetální medicíny a genetiky Ishraq Dhaifalah

polsky
english
czech

Genetická konzultace ve FETMED Genetika Olomouc i FETMED Genetika Ostrava slouží k určení míry rizika genetického onemocnění u plodu, stanovení případné diagnózy genetického onemocnění u plodu nebo u narozeného jedince a navrhnutí dalšího postupu. Genetická konzultace je indikována u široké skupiny jedinců.

Indikace ke genetické konzultaci je velmi obsáhlá a lze jí pomoci širokému spektru pacientů. Je důležité, aby jedinci přicházející ke konzultaci měli s sebou co nejpřesnější údaje o zdravotním stavu příbuzných (potomci, rodiče, jejich sourozenci a potomci a prarodiče). Na konzultaci je třeba se připravit, čím jsou údaje přesnější a úplnější, tím vyšší je výtěžnost konzultace. Na základě konzultace mohou být indikována další vyšetření, jako např. krevní odběr k vyšetření DNA nebo vyšetření chromozomů.

FETMED s.r.o.

FacebookOSTRAVA - Dr. Martínka 7, 700 30 Ostrava – Hrabůvka, Czech Republic
tel.: +420 773 190 249, fetmed@seznam.cz

OLOMOUC - Horní Lán 1200/13, 779 00 Olomouc, Czech Republic
tel.: +420 605 825 780, fetmed.ol@seznam.cz

Odkazy    Webdesign STUDIO VIRTUALIS